Home
About
Contact
Login
Laatste reviews
Essenz
Mundus Numen
Beastmilk
Use Your Deluge
Jess And The Ancient Ones
Jess And The Ancient Ones
Nachtvorst
Silence
Sonata Arctica
Stones Grow Her Name
Black-Bone
Back to Mayhem
Jenx
Enuma Elish
Alle reviews
Advertenties
Laatste twitter feeds
#FOLLOW @NoMrcyND • He Always promotes and shares !
#FOLLOW @NoMrcyND • He Always promotes and shares !
Podiuminfo nieuws: Lower Dens in augustus naar Nijmegen - http://t.co/6mV1weJB
http://t.co/LI3ailyw
Sfeerfoto's Koninginnedagfestival Effenaar, Effenaar - Tuin, Eindhoven, 30 april 2012 - Marco Smeets http://t.co/WZH99NN3
Alle bekijken
Nieuws
Reviews
Agenda
Foto's
Review: Gorod - A Perfect Absolution
Band
:
Gorod
Album
:
A Perfect Absolution
Release datum
:
12-03-2012
Label
:
Listenable Records
Tracklist:
01. Birds Of Sulphur
02. Sailing Into The Earth
03. Elements And Spirit
04. The Axe Of God
05. 5000 at The Funeral
06. Carved In The Wind
07. Varangian Paradise
08. Tribute Of Blood
Niet om het één of ander, maar zo langzamerhand is Frankrijk ook aan het veranderen in een heuse metalbakermat. Als er even niets om voor te staken valt, worden daar namelijk verdomd sterke metalreleases in elkaar gezet. Ik noem even Deathspell Omega, S.V.E.S.T., Peste Noire en Outcast. Gorod hoort daar wat mij betreft ook gewoon bij. De grote gemene deler van deze bands is de grimmige eigenzinnigheid die ze combineren een hoge dosis muzikale klasse.
A Perfect Absolution is alweer Gorod’s vierde langspeler en barst uit zijn voegen van de progressieve death metal. Het uitgangspunt is brute death metal waar ook grimmig hakkende bands als Suffocation en ons eigen Severe Torture zich met duivels genoegen aan bezondigen. Alleen maakt Gorod er een sport van de luisteraar met een waanzinnige hoeveelheid riffs en breaks in een aaneenschakeling van tempowisselingen volledig tureluurs te maken.
Sommigen van u zullen nu afgehaakt zijn. De doorbijter wacht veel fraais. Het cement van de technische precisiebombardementen op A Perfect Absolution is het ronduit zinderende leadwerk dat te pas en te onpas overal opduikt. Geweldige smaakvolle solo’s die goed in de nummers passen en dus geen moment rieken naar onvervalste gitaarporno á la Malmsteen. De melodieuze momenten doen erg denken aan Watchtower. In de sfeerzetting zingt de naam Cynic zich zachtjes een weg naar de oppervlakte. Om vervolgens weer met een paar splijtende blastpassages terug naar de bodem gerost te worden.
Wie wel houdt van een muzikaal avontuur zit met A Perfect Absolution helemaal geramd. Ondergetekende zal zeer snel het voorgaande werk van deze geweldige muzikanten tot zich gaan nemen.
Julien "Nutz" Deyres - Voices
Mathieu Pascal - Guitars
Samuel Santiago - Drums
Ben "Barby" Claus - Bass
Nicolas Alberny - Guitars
Created on 13-02-2012 by Edwin
Tweet
::
Home
::
About
::
Contact
::
Headlines & News
::
Reviews
::
Agenda
::
Photos
::
Twitter feed
::
RSS
::
::
Stats
::
Band overview
::
Location overview
::
Links
::
::
Twitter
::
Facebook
::
Hyves
::
MySpace
::
Powered by
Willow Media