The Ruins Of Beverast - Tempelschlaf
- The Ruins Of Beverast [DE]
- Tempelschlaf
- 09-01-2026
- Ván Records [DE]
- Acherontic Arts [DE]
- Black metal, Doommetal, Gothic metal
Tracklist
01. Tempelschlaf
02. Day Of The Poacher
03. Cathedral Of Bleeding Statues
04. Alpha Fluids
05. Babel, You Scarlet Queen!
06. Last Theatre Of The Sea
07. The Carrion Cocoon
De eerste rondjes van de nieuwe The Ruins Of Beverast zitten er op. Ik kan alleen nog niet zeggen dat ik onversneden enthousiast ben. Eigenlijk ben ik verbaasd over de vlakke uitstraling van het nieuwste album Tempelschlaf.
Het langstlopende project van Alexander von Meilenwald was al geëvolueerd van black metal naar een amalgaam van black, doom en death. Waarbij vooral op voorganger The Thule Grimoires (2021) ook meer gothic- en en wat voorzichtige industrial invloeden het immer aanwezige spookachtige decor kwamen versterken.
Dat laatste is de rode draad van alle albums van The Ruins Of Beverast, maar die mis ik echt volledig op het nieuwe Tempelschlaf. Het spul wordt gedomineerd door veel te dominante bas- en drum-loopjes en als we dan wat gitaarwerk horen komt het vaak niet verder dan simpele Dismember- en Motörhead-motiefjes.
Ik kan het gewoon niet geloven....
Alexander von Meilenwald - all vocals and instruments
